Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN - 10164800 Hartie copiator A4 , 500 coli/top, ARTWORK Hartie multifunctionala caracterizata prin calitatea si standardul ridicat de alb, luminozitate si opacitate. Ideala pentru imprimante ce printeaza la viteze mari Compatibila cu printuri monocrom cat si cu cele color Performanta ridicata la printare fata verso Reciclabila 100% Recomandari pentru o performanta mai buna: Printeaza prima oara fata indicata de sageata; Pastreaza colile in ambalajul original; Nu expune hartia la umiditate; Caracteristici tehnice: Format A4; Dimensiuni 210 x 297mm; Ambalare 500 coli/top, 5 topuri/cutie PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751062801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25350317
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.920 RON
- Valoare atribuită
- 5.920 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.