Atribuită
Cumpărare directă
Executie Lucrari de constructii cladire pentru centrala termica la Camin Cultural Saliste de Beius. Dorim executarea lucrarilor mai sus detaliate, conform listei cu cantitati de lucrari incarcate in prezenta initiere. Prin oferta depusa nu poate fi depasita valoarea estimata de 24.245 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25366355
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- CRINGODEN S.R.L. (CUI 39165586)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.245 RON
- Valoare atribuită
- 24.245 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.