Atribuită Cumpărare directă

ATENTIE : ACESTE VIZIERE SUNT REUTILIZABILE. Vizorul The cover One Protective poate fi folosit ca obiect complementar de protectie a hainelor, reducand riscul infectiilor produse de picaturile de saliva, protejand si mucoasele ochilor si nasului de contactul cu mainile contaminate. Produsul este reutilizabil, poate fi curatat cu majoritatea substantelor anti virale si anti bacteriene. Vizorul The CoverOne Protective este fabricat din: - PET (0,5 mm) - Ecranul - PVC (1,5 mm) - Banda cap - Curea elastica si prinderi din otel inoxidabil. Produsul este fabricat din materiale netoxice certificate pentru utilizarea PVC si PET care sunt folosite inclusiv pentru ambalajele sau depozitarea alimentelor. Se comercializeaza intr-o singura marime, care poate fi ajustata cu ajutorul benzii elastice. Pentru mai multe detalii va rog sa vedeti manualul atasat. Date logistice: - fiecare produs va fi ambalat in ZipLock packaging, fiecare va avea un manual de utilizare. - greutatea unei bucati este 100g Livrare Ș 5 zile lucratoare de la data primirii comenzii pe fax

Număr anunț
DA25350159
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.750 RON
Valoare atribuită
5.750 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.750 RON

din 5.750 RON estimat