Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare, latex, WHITE, L, nepudrate, 100 buc/pac 1.U.M.01671 BUZAU, STRADA UNIRII,NR.1-3,BUZAU PERSOANA DE CONTACT COLAN TEL 0745131292 = 5 pac 2.U.M.01454 BUZAU , STRADA UNIRII,NR.1-3,BUZAU PERSOANA DE CONTACT IORDACHE TEL 0749016165=6 pac 3.U.M.01456 CRAIOVA, BULEVARDUL NICOLAE ROMANESCU,NR.221,LOC.CRAIOVA ,JUD.DOLJ PERSOANA DE CONTACT EPURAN PUIU 0723262888= 6pac. 4.U.M.01297 BRAILA , STRADA CARANTINA,NR.4.,LOC.BRAILA,JUD.BRAILA PERSOANA DE CONTACT PRODAN TEL 0774483189=6 pac 5.U.M.01458 BÂRLAD, STRADA TECUCIULUI,NR.1-2,LOCALITATEA BARLAD,JUD VASLUI, PERSOANA DE CONTACT TUFARU TEL 0747140787= 6 pac 6.U.M.01459 MEDGIDIA, STRADA REPUBLICII,NR.103,LOC.MEDGIDIA,JUD.CONSTANTA PERSOANA DE CONTACT MARTINEANU TEL 0725126984=6 pac 7.U.M.01776 HUȘI, STRADA 1 DECEMBRIE,NR.48A,LOC.HUȘI,JUD.VASLUI PERSOANA DE CONTACT LAURA ROMAN TEL 0761653364= 5 pac 8.U.M.01643 PITEȘTI, STRADA CAPITAN IOAN PUȚUI,NR.2,JUD.ARGES, PERSOANA DE CONTACT CIUCA OVIDIU TEL 0773868910= 5 pac 9. U.M.01654 MARACINENI , STRADA EURO 85 ,NR.5-6,MARACINENI, JUD. BUZAU PERSOANA DE CONTACT SOAITA TEL 0723547416= 5 pac

Număr anunț
DA25351634
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat