Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTERCONECTARE VPN SI SERVICII DE CONECTARE SI MENTENANTA CONEXIUNI WI-FI PENTRU PERIOADA APRILIE-DECEMBRIE 2020 (9 LUNI). CONFORM CONTRACT.

Număr anunț
DA25356623
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
METASOFT PLUS SRL (CUI 2748386)
Cod CPV
71356300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.340 RON
Valoare atribuită
20.340 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.340 RON

din 20.340 RON estimat