Atribuită Cumpărare directă

Clor Inalbitor pentru de rufe pe baza de clor ambalat la 5l 5 l litru AXIAL / Halat halate protectie albastru marimea xl

Număr anunț
DA25357426
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,45 RON
Valoare atribuită
756,45 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,45 RON

din 756,45 RON estimat