Atribuită
Cumpărare directă
Desiccant beads, silica gel 2 to 5 mm, orange self-indicating gel, 1 kg,1 buc x 46.50 lei = 46.50 lei Ethanol absolute denaturated, 2,5 l, 4 buc x 78.00 = 312.00 lei Florisil 60-100 mesh, RS - Adsorbent for chromatography, 500 g, 3 buc x 417.00 = 1251.00
- Număr anunț
- DA25350794
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila (CUI 4205645)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.609,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.609,50 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.