Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie unica folosinta verde, un strat, pliat in v, pachet(set) cu 200 foi (bucati). Ambalare cu 20 set/bax

Număr anunț
DA25347151
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
7.600 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 7.600 RON estimat