Atribuită
Cumpărare directă
Pachet gaze tehnice industriale cf. ADV1134826/10.03.2020 Preturi unitare: Acetilena tehnica = 24,10 lei/kg Oxigen tehnic gazos = 6,27 lei/mc Azot tehnic comprimat = 8,44 lei/mc Refrigerant R134a = 77,12 lei/kg Propan but. 9.5 kg = 8,92 lei/kg Chirie butelii (pt. 6.006 unitati) = 0,46 lei/zi/butelie Total oferta fara TVA = 21.533,21 lei Preturile unitare nu contin TVA. Cantitatea minima/livrare pentru un contract pe termen lung: 7 butelii/livrare.
- Număr anunț
- DA25364450
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24110000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.533,21 RON
- Valoare atribuită
- 21.533,21 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.