Atribuită Cumpărare directă

Revizie 60.000 km., auto motorizare benzina

Număr anunț
DA25351029
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934,92 RON
Valoare atribuită
934,92 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934,92 RON

din 934,92 RON estimat