Atribuită Cumpărare directă

Viziera de protectie,protejeaza fata impotriva stropilor. Transparenta, usoara si rezistenta. Posibilitate de fixare la nivelul superior al fetei. Fabricata din policarbonat (polimer). Acoperita cu un strat antiaburire. Certificare CE.

Număr anunț
DA25351417
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
GENERAL MEDICALS ACTIVE SRL (CUI 18604735)
Cod CPV
18443500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat