Atribuită Cumpărare directă

-Se vor executa periodic lucrari/servicii de intretinere a echipamentelor al caror service il executa in temeiul unui contract de prestari servicii pentru minim 5 buc. multifunctional A3; 5 buc. statie de lucru cu monitor/laptop; 5 buc. imprimanta / multifunctional A4. La solicitarea beneficiarului,prestatorul va presta serviciile mentionate in prezentul contract si pentru alte echipamente detinute de beneficiar.-Revizia periodica se face o data pe luna, la o data convenita de comun acord cu achizitorul. Scopul acestei activitati este de a verifica daca echipamentele isi pastreaza caracteristicile initiale si sunt, in continuare, in parametrii normali de functionare. -Revizia periodica include activitati specifice in conformitate cu instructiunile de mentenanta preventiva descrise de regula in documentatia tehnica-hardware a echipamentelor: curatarea, verificarea, reglarea, optimizarea echipamentelor.-Prestatorul se obliga sa asigure buna functionare a echipamentului prin revizii periodice, interventii de diagnosticare si repunere in functiune la cererea beneficiarului.-Orice interventie pentru remedierea defectiunilor accidentale se va efectua de catre prestator la cererea achizitorului- in max.48 de ore de la sesizare.- Lucrarile de remediere se vor efectua la sediul achizitorului daca nu necesita utilizarea unor dispozitive sau ap. specifica de lab. sau nu pun probleme complexe privind demontarea echipam.Conform anunt nr, 572/23.03.2020, Durata contract pt 10 luni

Număr anunț
DA25375834
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat