Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER SEPARATOR CARTON 100FILE BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI

Număr anunț
DA25364289
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,85 RON
Valoare atribuită
757,85 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,85 RON

din 757,85 RON estimat