Atribuită Cumpărare directă

Avizat de Comisia Nationala de biocide - Aviz 2614BIO/02/12.24 Metode de testare : EN 1040 , EN 1276 Activitate bactericida, funcigida, virucida, micobactericida, sporicida. Compozitie chimica:Peroxid de hidrogen 26%, Acid peracetic 5% Dezinfectant acid, puternic oxidant, nu produce spuma, lipsit de clor, se degradeaza biologic usor.Este eficient pentru toate tipurile de microorganisme chiar si in concentratii scazute si la temperaturi de actiune joase. Ideal pentru dezinfectia chimico termica a tesaturilor. Bidon 25 kg

Număr anunț
DA25369665
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.268 RON
Valoare atribuită
3.268 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.268 RON

din 3.268 RON estimat