Atribuită
Cumpărare directă
Cartus laser compatibil CE278A HP 410A Black Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) HP 410A Cyan Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) HP 410A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) HP 410A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge (2.3k) Toner Cartridge high yield Black for LBP62x series, MF64x series (3.100 pages) Toner Cartridge high yield Cyan for LBP62x series, MF64x series (2.300 pages) Toner Cartridge high yield Magenta for LBP62x series, MF64x series (2.300 pages) Toner Cartridge high yield Yellow for LBP62x series, MF64x series (2.300 pages)
- Număr anunț
- DA25379378
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.177,63 RON
- Valoare atribuită
- 7.177,63 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.