Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN MOBILA 4 IN 1 750ML BUC 5 X 10.50 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml BUC 6 X 8.50 RON fara TVA / buc 3 Hartie ig. parfumata 3 strat Rose / Musetel 8/set BUC 10 X 9.05 RON fara TVA / buc 4 Monorola Mega 2/set 2str BUC 5 X 17.50 RON fara TVA / buc 5 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS / DIAMOND / LAVANDA SI VERBENA BUC 6 X 5.99 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN CLOR 1L LEMON BUC 10 X 4.20 RON fara TVA / buc 7 SACI MENAJ 35L 20/set REZISTENTI BUC 5 X 1.50 RON fara TVA / buc 8 BRILLI SACI MENAJ 120L 10/SET SR VERZI BUC 10 X 4.89 RON fara TVA / buc 9 MOP BUMBAC 250 g BUC 5 X 4.60 RON fara TVA / buc 10 BURETE CANELAT COLOR 10/set BUC 1 X 5.30 RON fara TVA / buc 11 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat BUC 5 X 5.50 RON fara TVA / buc 12 MISAVAN PARDOSELI 1L MARINO BUC 8 X 6.89 RON fara TVA / buc 13 LAVETA MICROFIBRA PENTRU GEAM BUC 5 X 5.55 RON fara TVA / buc 14 MISAVAN WC AQUA BLUE / FLOWER 3D 40g BUC 5 X 3.99 RON fara TVA / buc 15 SERV UMEDE LAVANDA 100/set BUC 5 X 5.05 RON fara TVA / buc 16 DETERGENT VASE MUSETEL / ALOE VERA BALSAM 500ml BUC 3 X 3.40 RON fara TVA / buc 17 DR.STEPHAN CARPET&MORE 750ML BUC 5 X 11.65 RON fara TVA / buc 18 MISAVAN GEL WC MOUNTAIN FRESH / MARINE 4 IN 1 1L BUC 5 X 8.50 RON fara TVA / buc 19 CHIBRITURI MISAVAN 10/set BUC 1 X 11.00 RON fara TVA / buc 20 DR.STEPHAN ODORIZANT BAIE SERVICE 1L BUC 1 X 43.00 RON fara TVA / buc 21 DR.STEPHAN ODORIZANT AIR / BOSS / ONE 750ML BUC 3 X 29.99 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25366648
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,63 RON
Valoare atribuită
854,63 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,63 RON

din 854,63 RON estimat