Atribuită Cumpărare directă

Cutie cu 1 flac. din sticla incolora, cu capacitatea de 50 ml care contine pulb. pt. sol. perf.

Număr anunț
DA25363784
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33622600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.992,08 RON
Valoare atribuită
7.992,08 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.992,08 RON

din 7.992,08 RON estimat