Atribuită
Cumpărare directă
PUNGA FARMACEUTICA NR 6 AN confectionata din hartie alba speciala cu dimensiunea de 9 cm latime / 16 cm inaltime PUNGA FARMACEUTICA NR. 8 AN confectionata din hartie alba speciala cu dimensiunea de 11 cm latime 20,5 inaltime + Se va incheia un contract de furnizare pana la 31.12.2020.Livrare esalonata lunar in baza comenziilor emise
- Număr anunț
- DA25368233
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI 14953341)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.