Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv transfer solutii perfuzabile Dispozitiv de transfer destinat sa stabileasca accesul fara ac la continutul flacoanelor / recipientelor , utilizat in aspiratia si tranferul solutiilor perfuzabile Pentru o singura utilizare, steril.( clasa I) Spike fara filtru de fluide ( antiparticule), cu filtru de aer( antibacterian de 0.1 µm Capacel de culoare verde. Materiale utilizate: Acrylonitril butadien stiren (ABS), Polipropilena (PP), membrana PTFE (filtru de aer), PET (filtru fluide), Copolimer EIT (dispozitivul de transfer Spike - Chemo), colorant, Policarbonat (PC) si silicon (valva dezinfectabila) Nu contine latex. Perioada de valabilitate : 5 ani de la data producerii A se depozita la temperatura camerei , evitandu-se lumina directa a soarelui si umiditatea . Etichetare cu numele produsului, dimensiuni, cod, lot si data fabricatiei, data expirarii, sterilizare, numele si adresa producatorului, marcaj CE

Număr anunț
DA25364058
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,50 RON
Valoare atribuită
139,50 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,50 RON

din 139,50 RON estimat