Atribuită
Cumpărare directă
Otet si inlocuitori de otet (Rev.2) DESCRIERE: cartofi 60 kg x 2,75; ceapa 10 kg x 2,75; morcovi 2 kg x 2,75; oua 80 x 0,64; pulpe pui 30 kg x 6,88 ;telemea de vaca 5 kg x 13,76; varza alba 20 kg x 3,21; aripi pui 30 kg x 7,8; mazare congelata 9 kg x 7,8; pipote pui 10 kg x 8,72; foi de dafin 50 plicuri x 1,37;ulei floarea soarelui 102 litri x 4,59; cimbru 50 plicuri x 1,37 ;mere 20 kg x 3,21
- Număr anunț
- DA25388590
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15871100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.649,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.649,38 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.