Atribuită Cumpărare directă

Potrivit decret nr. 195/16.03.2020 privind instituirea starii de urgenta pe teritoriul Romaniei Pachetul contine 13 set manusi latex marime L si 6 set manusi nitril S. Nitril: Ideale atat in domeniul sanitar, in activitatile zilnice (gradinarit, menaj,birou). - nepudrate , reduc riscul la dermatita de contact - durabilitate mare, datorita imbunatatirii rezistentei la rupere, in comparatie cu manusile din latex sau PVC - calitate superioara - texturate la nivelul degetelor - suprafata: putin texturata - manusile din nitril reduc riscul de hipersensibilitate si reactii alergice - manseta cu bordura face imbracarea usoara - ambalajul unitar: 100 bucati/cutie Latex: Manusi de examinare din latex. Pudrate. De unica folosinta. Nesterile. Culoare: alb Mod de prezentare: Cutie / 100 buc.

Număr anunț
DA25367340
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
TOBY OFFICE SRL (CUI 18466837)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737 RON
Valoare atribuită
737 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737 RON

din 737 RON estimat