Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de tipizate, contine: Nr. Crt. Denumire UM Cantitate Pret vanzare fara TVA / buc 1 Plan ingrijiri medicale+anexe, 3A3 set 1500 0,95 2 Fisa spitalizare zi+anexe, 3A3 set 2000 1,05 3 Foaie de obs.clinica generala+anexe, 7A3 set 2000 1,77 4 Fisa de asistenta in CPU/UPU, 7 ex set 2000 1,65
- Număr anunț
- DA25381211
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- S.I. KOMPASS SRL (CUI 14411685)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.365 RON
- Valoare atribuită
- 10.365 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.