Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Monitorizare media (presa scrisa centrala si locala, radio-TV, web, social media si analiza lunara) dupa cuvinte cheie indicate de C.N. Posta Romana S.A. in contract (Posta, colet postal, Director C.N. Posta Romana SA etc). Prestatorul va monitoriza, zilnic, materialele jurnalistice ce fac referire la tema de interes urmarita de C.N. Posta Romana S.A. , definita prin cuvinte-cheie, aparute în: presa scrisa centrala, radio, TV, online, social media. Rapoartele cuprind toate stirile cu referire la domeniul de interes al C.N. Posta Romana S.A. , sunt structurate pe capitole de interes si contin: numele ziarului/emisiunii radio-tv, autorul, pagina de aparitie/ora de difuzare, apreciere (pozitiv, negativ, neutru) etc. Persoana de contact Dan Moldovan, tel. 021 2009 325.
- Număr anunț
- DA25405019
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
- Cod CPV
- 92400000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.680 RON
- Valoare atribuită
- 16.680 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.