Atribuită Cumpărare directă

Hartie prosop tip Z pentru dispenser, 1 strat, VERDE , 200buc/set 1 / (640 topuri).

Număr anunț
DA25386301
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.419,20 RON
Valoare atribuită
2.419,20 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.419,20 RON

din 2.419,20 RON estimat