Atribuită
Cumpărare directă
ID-LISS/Coombs (48 cartele/kit) 4014 1 1770 lei ID-NaCl,Enzyme test (48 cartele/kit) 005014V 2 1500 lei ID-Diluent 1 (1 flacon/kit) 009160V 1 310 lei ID-DiaClon Rh-subgroups+K (48 cartele/kit) 002124V 1 2200 lei ID-DiaCell I-II-III (3 flacoane x 10ml) 004310V 1 500 lei ID-DiaCell I-II-III P (3 flacoane x 10ml) 005310V 1 500 lei ID-LISS Coombs+Enzyme test (48 cartele/kit 004514 1 1500 lei
- Număr anunț
- DA25380210
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.780 RON
- Valoare atribuită
- 9.780 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.