Atribuită
Cumpărare directă
PROSOP BUMBAC 90X50CM,600gr/mp, albe,rezistente la spalari de 90grade, Lenjerie pat single damasc alb, 165gr/mp Dimensiuni Lenjerie: cearceaf pat: 150 x 240 cm cearceaf pilotă: 150 x 210 cm 1 fata de pernă: 50 x 70 cm, rezistente la spalari de 90grade pijama bumbac: 16 buc marimea M, 26 buc marimea L, 20 buc marimea XL, 10 buc marimea XXL papuci de unică folosință Culoare: maro Tip: nedecupați Material: frotir Talpă: 8 mm Fiecare pereche este individual ambalată în pungă OPP
- Număr anunț
- DA25396444
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 39520000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.552,84 RON
- Valoare atribuită
- 7.552,84 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.