Atribuită
Cumpărare directă
Servicii transport persoane,corespondenta,bunuri cu autoturismul AJOFM BN .Respectarea legislatiei rutiere si normele de protectia muncii si PSI.program de lucru 8 ore/zi, in functie de programul de lucru al beneficiarului.Verificarea si mentinerea starii parcului auto,efectuam ingrijirea zilnica a masinilor din parc.Asigurarea confidentialitatea datelor,respectarea legale privind transportul rutier . Achizitia se face pe baza de contract pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020 cu posibilitate de prelungire conform legislatiei in vigoare
- Număr anunț
- DA25392279
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- PIMAST FREE S.R.L. (CUI 39985640)
- Cod CPV
- 60100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.600 RON
- Valoare atribuită
- 21.600 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.