Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI - 26.05RON FILTRU AER - 47.90RON FILTRU POLEN - 75.63RON ULEI CASTROL 5W30 A5 5LITRI - 197.48RON CONSUMABILE - 24.37RON SET STERGATOARE PARBRIZ - 138.65RON MANOPERA - 100RON

Număr anunț
DA25389474
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,08 RON
Valoare atribuită
610,08 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,08 RON

din 610,08 RON estimat