Atribuită Cumpărare directă

Sticlă de laborator rezistentă la presiune și securizată 500 ml - 15 buc. Sticlă de laborator rezistentă la presiune și securizată 2000 ml - 10 buc. Sticlă de laborator rezistentă la presiune și securizată 5000 ml - 10 buc.

Număr anunț
DA25387946
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.003,95 RON
Valoare atribuită
18.003,95 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.003,95 RON

din 18.003,95 RON estimat