Atribuită
Cumpărare directă
* PROCEDURA DE ATRIBUIRE A CONTRACTULUI DE ACHIZITIE PUBLICA ESTE INITIATA SUB INCIDENTA CLAUZEI SUSPENSIVE, IN SENSUL CA INCHIEREREA CONTRACTULUI DE ACHIZITIE PUBLICA ESTE CONDITIONATA DE ALOCAREA CREDITELOR BUGETARE CU ACEASTA DESTINATIE, SEMNAREA CONTRACTULUI FACANDU-SE CU RESPECTAREA DISPOZITIILOR REFERITOARE LA ANGAJAREA CHELTUIELILOR DIN BUGETELE CARE INTRA SUB INCIDENTA LEGISLATIEI PRIVIND FINANTELE PUBLICE Laptop Acer Aspire 3, A315-55G-39KU Display 15.6 Full HD Acer ComfyView LED LCD, Intel Core i3-8145U (2.1GHz up to 3.9GHz, 4M), video dedicat NVIDIA(R) GeForce(R) MX230 2G-GDDR5, RAM 8GB DDR4 2133 MHz (1x8GB DDR4), SSD 256GB, NO ODD, SD Card reader, 2 Built-in speakers, 1 digital microphone, 0.3 Camera with mic, WLAN 802.11ac, Bluetooth 4.2, Porturi: 1xUSB3.0/ 2xUSB2.0/ 1xHDMI/ 1xAudio Combo Jack; Adaptor 65W, Baterie 36Wh Li-Ion Polymer, Autonomie: pana la 8H, Culoare Black, Greutate 1.9Kg, Dimensiuni 363.4x250.5x20mm (WxDxH), Boot-up Windows 10 PRO, Garantie 24 de luni
- Număr anunț
- DA25385387
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala a Functionarilor Publici (CUI 12979825)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.042,10 RON
- Valoare atribuită
- 68.042,10 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.