Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Control debit Volum injectie Continuitate injectie Alarme stare injectie Baza de date cu mai multe tipuri de medicamente Baterie reincarcabila (incorporata) durata de functionare de aprox. 6 ore pe un singur canal FUNCTII Intrare mod greutate corporala Specificare automata dimensiuni seringa Identificare automata dimensiuni seringa Alarma 3 nivele blocare Reductie automata a degajarii dozei dupa blocare Setari limite Investigare volum livrat Valori debit KVO Avertizae rapida eroare operare Control cantitate rapid Tasta “Purge” (epurare) activare protectie Tasta setare valori debit Alarme vizuale si acustice Indicare putere interna si curent alternativ Interfata standard RS232 1000 inregistrari in istoric Baza de date cu diverse tipologii de medicamente SPECIFICATII TEHNICE Setare flux volum: Seringa 5ml: 0.1-150ml/h : Seringa 10ml : 0.1-400ml/h : Seringa 20ml : 0.1- 600ml/h : Seringa 30ml : 0.1-900ml/h : Seringa 50ml : 0.1-1500ml/h Seringi compatibile: 5 / 10 / 20 / 30 / 50ml Marja de eroare flux volum: ±2% Limita de infuzie : 0.1~999.9ml (0.1 ml infusion interval) Gama totala de volum estimat: 0.1~999.9ml (0.1 ml infusion interval) Alarme: Ocluzie, rata K.V.O. (infuzie completa), stand-by, golirea seringii, nivelul bateriei scazut, cuplaj piston seringa deschis, volum flux peste limita, eroare de sistem(soft) clapeta pentru blocarea seringii deschisa, nefixarea seringii in lacas, defectiune dispozitiv Capacitate stocare volum flux K.V.O: 1000 de inregistrari Dimen

Număr anunț
DA25403529
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.073,08 RON
Valoare atribuită
147.073,08 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.073,08 RON

din 147.073,08 RON estimat