Atribuită Cumpărare directă

ATOMIZOR 2.9CP 12M 14L GP-H14 1BUC X 469.7479 SOLUTIE PARBRIZ KYNITA -20* 5L 1BUC X 11.6807

Număr anunț
DA25399743
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,43 RON
Valoare atribuită
481,43 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,43 RON

din 481,43 RON estimat