Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 2 PRET DE CATALOG: 29,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 18143000-3 Echipamente de protectie (Rev.2) DESCRIERE: Compozitia: fibra polipropilena 100%; Greutate material: 60-90gr/m2; Materialul este conform cu urmatoarele norme si standarde: ISO 1833-2006, part 15; ISO 105 604-2013; ISO 105 X12-2001; ISO 105 E01-2013; ISO 9073-1-1989. Disponibil in mai multe culori: alb,bej,gri,maro, rosu (Nu putem confirma culorile datorita lipsei din piata a materialelor) Disponibil in doua marimi : L-XL-XXL S-M Protejeaza la praf, particule fine, pulberi, vopseluri; Mod de ambalare: punga de polietilena; Masca nu este inclusa;
- Număr anunț
- DA25396860
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- INTES TEXIS SRL (CUI 34870216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.