Atribuită
Cumpărare directă
ZyGEM PDQeX DNA Extraction Device Sistem de extractie rapid si compact pentru acizi nucleici cu capacitate de 24 probe. Numarul de probe care se pot incarca in sintem este de la 1 la 24. Asigura extractia si purificarea probelor intr-un timp intre 7 si 20 de minute in functie de tipul de proba. SPECIFICATII TEHNICE Capacitate 24 probe, distanta standard de placa 96 godeuri sau stripuri x 8 godeuri Tipul de reactiv cartuse (200 µL) Interfata Ecran tactil color de minim 12 cm Alimentare (transformator de 24 V inclus) 100-240 VAC, 2A, 50/60Hz Consum Maxim 100 W Programe Pre-instalate si programabile de utilizator Dimensiuni Maxim 25 x 20 x 20 cm Greutate Maxim 5 kg Softul echipamentului sa permita minim urmatoarele: - Extractia – cu ajutorul programelor dedicate in functie de tipul de proba si cu ajutorul programelor definite de utilizator; - Decontaminarea UV prin program dedicate; - Setarea sistemului;
- Număr anunț
- DA25385005
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 38434540-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.800 RON
- Valoare atribuită
- 27.800 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.