Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare produse de papetarie, hartie xerox, tipizate, materiale menaj si igiena pentru ADIS Bacau, conform tabelului atasat Se va transmite la adresa de mail a entitatii contractante, office@adisbacau.ro, tabelul atasat prezentului anunt de cumparare completat cu preturile produselor pana cel tarziu in data de 03.04.2020
- Număr anunț
- DA25402622
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.706,86 RON
- Valoare atribuită
- 9.706,86 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.