Atribuită
Cumpărare directă
CIMENT 20 KG BUC 2 10.085 COT 20-1/2 FE BUC 2 3.275 CLEMA 20 BUC 10 0.336 PLACA BATERIE BUC 1 13.87 CANEPA BUC 1 3.19 PASTA VERDE BUC 1 3.95 BUTAN BUC 2 4.2 TEAVA PPR 20 BARA 1 11.09 COT 20/90 BUC 10 0.42 MUFA 20 BUC 3 0.2933 ADAPTOR 20-1/2 FE BUC 2 3.615 COT 20-1/2 FI BUC 2 3.95 ROBINET COLT 1/2-1/2 BUC 2 15.965 ROBINET TUR+RETUR BUC 2 30 TEU BZ 1/2 BUC. 1 6.3 NIPLU BZ 1/2 BUC 3 2.52 ALIAJ 2.7*100GR BUC 1 24.37 PASTA DECAPANTA BUC 1 21.85 TEU 18 BUC. 1 2.86 MUFA 18 BUC 1 0.76 MUFA 15 BUC 2 0.59 LAVABILA 8.5L BUC 1 47.48 TRAFALET BUC 1 10.42 SILICON SANITAR TRANSPARENT BUC 1 13.7 BATERIE LAVOAR BUC 1 33.61 BATERIE DUS BUC 1 52.94 SIFON PARDOSEALA BUC 1 10.08 RACORD FLEX 1/2 BUC 2 7.145 DIBLU 6 BUC 3 1.26 SURUB MONTAJ 7.5*182 BUC 10 0.756 SCARA 3*9 BUC 1 460.5
- Număr anunț
- DA25396251
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 901,96 RON
- Valoare atribuită
- 901,96 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.