Atribuită Cumpărare directă

417/24.03.2020(RAR Brasov) CILINDRU FRANA STG SPATE,SET SABOTI FRANA,SENZOR VITEZA

Număr anunț
DA25383402
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
KRATOS SRL (CUI 13479356)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,91 RON
Valoare atribuită
768,91 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,91 RON

din 768,91 RON estimat