Atribuită Cumpărare directă

Servicii veterinare sectia Gradina Zoologica si sectia Acvariu din cadrul C.M.S.N.Galati pentru 9 luni - perioada aprilie -decembrie 2020

Număr anunț
DA25392531
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
Furnizor / câștigător
ROLEDIAVET SRL (CUI 36377770)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat