Atribuită Cumpărare directă

Nitrocellulose Membrane, 0.45 um, roll; Mini-PROTEAN TGX Gels, 10 gels/box, 10-well, 30 microliters, 4-15% resolving gels

Număr anunț
DA25404833
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.330 RON
Valoare atribuită
2.330 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.330 RON

din 2.330 RON estimat