Atribuită
Cumpărare directă
MARCO DETERGENT GEAM 5L - 2 buc PRONTO DETERGENT LICHID LEMN 750ML - 3 buc SANO FLOOR FRESH 4L LILIAC 4 IN 1 PARDOSELI - 3 buc SANO SAN 1 L CU POMPA MAR&MUSK DET. VASE - 2 buc MOP BUMBAC 240 GR - 6 buc SACI MENAJ 35L 15BUC/ROLA ZOREX CLASIC - 20 buc PROSOAPE PLIATE "V" VERDE 200/PAC 20/BAX RP - 8 buc AGATATORI WC BREF - 20 buc DOMESTOS PROFESIONAL PIN FRESH 5L - 3 buc DOMESTOS DEZINFECTANT PINE 750ML VERDE - 3 buc PRONTO SPRAY CLASIC /MULTIANTISTATIC - 2 buc SAPUN LICHID ABE 5L - 1 buc PAHARE ALBE 200C 100/SET PRESTO - 10 buc CIF PASTA CURATAT 500ML - 2 buc MANUSI NITRIL 100/SET A - 3 buc KATRIN SAPUN SPUMA 1000ML - 6 buc MARCO INALBITOR ALBEX FLORAL 5L - 2 buc HARTIE IG. BULK SUP.ALBA 2 STR. 200FOI/SET 42SET/BAX - 2 buc HARTIE IG JUMBO, ALB,LAM, 2STR,250GR,12ROL/BAX - 48 buc
- Număr anunț
- DA25394988
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.891,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.891,09 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.