Atribuită Cumpărare directă

AVIZ A4 3 EX 5 x 16.37 lei; REGISTRU DE CASA 4 x 3.95 lei; FACTURI A4 3 EX 2 x 16.37 lei; CHITANTIER A6 2EX PERSONALIZAT 20 x 4.9 lei.

Număr anunț
DA25404502
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,39 RON
Valoare atribuită
228,39 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,39 RON

din 228,39 RON estimat