Atribuită Cumpărare directă

6005708 LACAT OTEL LAM 40MM-22MM Y125/40/122/1 BUC 6,00 29,00 146,22 27,78 20 4006126 SURUB AUTOP MET 4.2X19 29660B4201900 BUC 600,00 0,08 40,34 7,66 30 1004146 CEDAR PRIZA DUBLA CU CP PT WDE000525 BUC 10,00 37,98 319,16 60,64

Număr anunț
DA25396262
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,72 RON
Valoare atribuită
505,72 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,72 RON

din 505,72 RON estimat