Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET CONSUMABILE: 1. SENI STANDARD L 30 buc/pachet - 35 PACHETE x 45.19= 1581.65 2. SENI STANDARD XL 30 buc/pachet - 30 PACHETE x 51.77=1553.10 3. SENI SOFT SUPER 90/60 5 buc/pachet (păturele) - 120 PACHETE x 6.63= 795.60 4. SENI ACTIVE CLASIC XL 30 buc/pachet (chilot) - 25 PACHETE x 62.73= 1568.25 5. SENI ACTIVE CLASIC L 30 buc/pachet (chilot) - 10 PACHETE x 55.08=550.80 6. SERVETELE UMEDE 80buc/pachet - 80 PACHETE x 9.19=735.20
- Număr anunț
- DA25401097
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.784,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.784,60 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.