Atribuită
Cumpărare directă
PC INTEL I5-9400F CONFIGURATIE: CPU INTEL skt. 1151 Core i5 Ci5-9400F, 2.9GHz, 9MB „BX80684I59400F” Placa de baza MSI H310M PRO-M2 Plus Socket 1151v2 DIMM DDR4/2400 8GB DVD-RW 22x Super Multi, SATA, Black, Bulk PLACA VIDEO GT710 1GB DDR5 64BIT COOLER CARD READER intern CARCASA Middle-Tower ATX, 1* 120mm fan (inclus), front audio & 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, black SSD 250GB HP EX900 M2 NVME 2100/1300MB SURSA DeepCool 450W (real), 120mm silent fan, 80 PLUS & max 85% eficienta, DN450” Windows 10 PRO licenta electronica
- Număr anunț
- DA25351964
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
- Furnizor / câștigător
- EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.498 RON
- Valoare atribuită
- 2.498 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.