Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: * 50 buc viziere de protectie cu ecran facial; * 1000 buc cu marimile urmatoare: S = 100 buc; M = 200 buc; L = 400 buc; XL = 300 buc. Prezenta tine loc de COMANDA FERMA !!!

Număr anunț
DA25361569
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.574,50 RON
Valoare atribuită
33.574,50 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.574,50 RON

din 33.574,50 RON estimat