Atribuită Cumpărare directă

OMNIFIX - Plasturi pe suport de material netesut 20 cm x 10 m(10buc X 37.41=374.100 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25351893
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,10 RON
Valoare atribuită
374,10 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,10 RON

din 374,10 RON estimat