Atribuită
Cumpărare directă
Slip modern complex pentru incontinenta cu corp absorbant cu trei straturi si forma anatomica, strat de distributie a lichidului pentru uscare rapida, bariere ELASTICE anti-scurgere, invelis exterior discret din material netesut, cu indicator de umiditate şi benzi de inchidere cu arici. MoliCare Premium ELASTIC 6 picaturi are o capacitate crescuta de retentie a umiditatii, este delicat cu pielea si comod la purtare. Indicat pentru incontinenta severa de urina si fecale (absorbtie normala pentru purtarea pe timp de zi). Scutece pentru incontinenta severa marimea L. Mod de ambalare 30 buc/pachet
- Număr anunț
- DA25356772
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.988 RON
- Valoare atribuită
- 11.988 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.