Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze: CORP CISMEA STRADALA = 6 BUC pentru municipiu Rm. Valcea. Pana la data limita de acceptare in SEAP, operatorul economic are obligatia sa transmita prin e-mail adpachizitii@primariavl.ro, formularele completate si scanate (puse la dispozitie in atasament), certificatul constatator emis de ORC, propunerea financiara si propunerea tehnica . Achizitia se va incheia prin comanda. Transportul va fi asigurat de catre furnizor.
- Număr anunț
- DA25357640
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.456 RON
- Valoare atribuită
- 6.456 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.