Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam de la dvs Masca chirurgicala trei pliuri, din material netesut si Ochelari protectie policarbonat

Număr anunț
DA25355255
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
18830000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat