Atribuită Cumpărare directă

Demontare si montare pompa grup pompare ,supapa cu arc 1",filtru Y 1", proba presiune instalatie incalzire,reglaje modul adaos

Număr anunț
DA25353280
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.428,28 RON
Valoare atribuită
8.428,28 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.428,28 RON

din 8.428,28 RON estimat